Koncept sieci salonów Caterina

Dom Mody Caterina zajmuje się produkcją i sprzedażą luksusowej konfekcji damskiej.

Marka Caterina jest przeznaczona dla świadomych, pewnych siebie i wymagających kobiet, które pragną swoim ubiorem podkreślić wysoki prestiż społeczny i finansowy. Najważniejszą cechą produktów Caterina jest wysoka jakość wykończeń - detali i dodatków.

Tworząc koncept na rynek polski i rosyjski dążyliśmy do uzyskania ponadczasowego, prostego i eleganckiego wnętrza, którego charakter określają mocne akcenty.

Dominują biel i czerń przełamane szarością. Meble do ekspozycji kolekcji, lekkie i ażurowe, opasują pomieszczenie czarną wstęgą. Konstrukcja w postaci stalowej kratownicy, przywodzi na myśl geometryczną koronkę. Zarezerwowanie koloru dla kolekcji pozwala doskonale wyeksponować urodę materiałów / kolekcji / kolorów. Historie kolorystyczne przerywany przesuwnymi lustrami. Pozwala to, zgodnie z życzeniem Klienta, dzielić ekspozycję według aktualnej długości danej linii kolorystycznej.

Centrum zostało wyróżnione szeregiem oryginalnych lamp - białych dużych kopuł. Lampy odbijają się w czarnym lustrzanym suficie. Daje to poczucie nieskończoności przestrzeni i pewnej jej teatralizacji. Przy projektowaniu lamp przyświecała nam idea recyklingu: oryginalny pomysł na wykorzystanie istniejącej już półkolistej formy pozwolił uzyskać imponujący efekt niewielkim kosztem.

Otwarta powierzchnia salonu pozwala swobodnie poruszać się między ubraniami równocześnie tworząc dla nich rodzaj sceny.

Wszystko to składa się na wnętrze, które pozwala klientkom przeżyć spotkanie z marką i z produktami w idealnie dopasowanym klimacie: zarówno dostosowanym do wymagań image'owych marki, jak i zmiennych wymagań linii produktów.

PODOBA CI SIĘ
TEN PROJEKT?

Przygotujemy ofertę
specjalnie dla
Ciebie.

Skontaktuj się z
nami