Salon flagowy grupy Sanitec Koło

 W czerwcu 2009 roku został otwarty zaprojektowany przez nas  flagowy salon wystawienniczy Grupy Sanitec Koło. Naszemu klientowi zależało na uzyskaniu miejsca, które obok funkcji sprzedażowo - wystawienniczej, będzie również miejscem branżowych szkoleń oraz spotkań z projektantami i architektami. 

 Odpowiedzią na potrzeby Grupy Sanitec Koło jest podział na dwie główne strefy: ekspozycyjną i inspiracyjną oraz uzupełnienie ich powierzchnią konferencyjną.

 Strefa ekspozycyjna najnowszych produktów została wydzielona za pomocą masywnego betonowego okręgu. Biała ceramika sanitarna jest eksponowana na  ustawionych promieniście czarnych ścianach. Ascetyczny sposób ekspozycji i odpowiednie oświetlenie pozwalają skupić się na kształcie prezentowanych produktów. Minimalistyczne, surowe otoczenie doskonale podkreśla wysoką jakość i dopracowany design oferty Sanitec Koło, nie wprowadzając chaosu wizualnego, często spotykanego przy ekspozycji większej ilości produktów.

 Na szczególną uwagę zasługuje ażurowy sufit - mimo że wykonany z tanich materiałów, jest bardzo efektowny i nadaje elegancki wygląd przemysłowej hali.  Promienista konstrukcja oraz środek z trzema dużymi lampami wskazuje centralny punkt ekspozycji ułatwiając orientację.

 Jednym z wymogów było stworzenie  strefy, która będzie dostarczała pomysłów indywidualnym klientom. Dlatego też zaprojektowaliśmy strefę inspiracji. Znajduje się ona na zewnątrz okręgu. Jest to 20 kompletnie urządzonych łazienek, w których staraliśmy się zaprezentować jak najszersze spektrum produktów, uwzględniając gusty i potrzeby różnych klientów. Dominuje tu kolor a rozproszone miękkie światło stwarza miłą, intymną atmosferę.

 Osobno została wydzielona strefa SPA. Drewniany taras i ściany tworzą otoczenie kojarzące się z wypoczynkiem, doskonałe do ekspozycji produktów do hydromasażu. Białe płaszczyzny imitujące okna rozświetlają przestrzeń i dodają jej głębi. Drewno zamontowane z wyjątkowa precyzją nawiązuje do pomostów / trapów w ogrodach a równocześnie podkreśla wysoki poziom zaangazowanej technologii w tworzenie wnętrza i oferowanych produktów.

 Całość dopełniają eleganckie pomieszczenia konferencyjne.

 Najlepszym podsumowaniem naszej pracy są słowa klienta, które umieścił na swojej stronie: ”Nowocześnie i niekonwencjonalnie zaprojektowane wnętrze komplementują zarówno nasi klienci jak i profesjonaliści z branży architektonicznej i wnętrzarskiej”. http://www.kolo.com.pl/salony_kolo/salon-w-krakowie.html

Caly salon zaś można zwiedzić tutaj: http://www.domoklik.pl/wirtualna-wizyta/sanitec-kolo-krakow

PODOBA CI SIĘ
TEN PROJEKT?

Przygotujemy ofertę
specjalnie dla
Ciebie.

Skontaktuj się z
nami