VIP Collection - nowy koncept

VIP Collection jest znaną marką działającą już od ponad 10 lat, którą wyróżnia szeroki asortyment oraz dbałość o najwyższą jakość wzornictwa. Firma oferuje zarówno elegancką galanterię skórzaną (portfele, aktówki, etui, torby itd.), jak również typowe walizki niezbędne w podróży.

Zasadniczym pytaniem było, jak połączyć prezentację ekskluzywnych, skórzanych wyrobów marki z dużymi, kolorowymi i często wykonanymi z tworzyw sztucznych walizkami? To pytanie doprowadziło nas do stworzenia dwóch, odrębnych w odbiorze stref w sklepie: gabinetowej oraz lotniskowej.

Strefa gabinetowa, gdzie prezentowane są skórzane produkty marki, to miejsce kameralne i eleganckie. Obniżony sufit, drewniane wykończenie mebli, ciepła barwa światła i miękka, komfortowa wykładzina.

Strefa lotniskowa, to miejsce prezentacji walizek. Oddaje klimat podróży, lotniska, dworca i ciągłego ruchu. Otwarty sufit z widocznymi instalacjami, oświetlenie na szynoprzewodach, szary gres, funkcjonalne schody do ekspozycji produktów na tle wielkoformatowej grafiki – „kartki z podróży”.

Poprzez połączenie dwóch, tak różnych od siebie stref w przestrzeni jednego sklepu, otrzymaliśmy ciekawą i niebanalną aranżację.

PODOBA CI SIĘ
TEN PROJEKT?

Przygotujemy ofertę
specjalnie dla
Ciebie.

Skontaktuj się z
nami