Corona Coffee - sieć kawiarni w Szczecinie

W sercu Szczecina powstała Corona Coffee.

Miejsce dla miłośników dobrej kawy i zdrowego, smacznego jedzenia.

W kawiarni zadbaliśmy o różne potrzeby i specjalnie wydzieliliśmy kilka stref.

Znaleźć tu można strefę spotkań dla dwóch osób, strefę pracy zespołowej, pracy freelancerów, strefę szybkiego posilenia się i inne.

Każda strefa ma odpowiednio dobrane oświetlenia, meble, klimaty.

Lokal mieści się na dwóch poziomach a dzięki rzutnikom i nagłośnieniu, możliwe są spotkania i warsztaty nawet kilkunastu osób.

Oprawę graficzną stworzyło Cuda Wianki Studio. Rewelacyjne ornamenty na kubkach, starannie dobrane kolory i duża ilość akcesoriów pomagają wyróżnić się sieci Corona Coffee na tle konkurencji i stanowią godną oprawę do pysznej kawy i wyjątkowych przekąsek.

Kuchnia i zaplecze baru zostały zaprojektowane z użyciem wirtualnej rzeczywistości. Każdy element został starannie dopasowany do posiadanego miejsca aby jak najlepiej wykorzystać malutkie zaplecze a przy tym zapewnić jak największy komfort obsługi. Zaplecze baru jest mistrzostwem funkcji i ergonomii.

Klienci zachwycają się kawą, ciastami, oprawą graficzną oraz szlachetnością użytych materiałów wykończeniowych: drewno ze starej stodoły, przepiękna mozaika, starannie wyszukane grafiki, wyjątkowe meble.

Zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca - tutaj naprawdę życie smakuje inaczej.

PODOBA CI SIĘ
TEN PROJEKT?

Przygotujemy ofertę
specjalnie dla
Ciebie.

Skontaktuj się z
nami